MARINA

Mexiko / Kolumbie,
z roku 2006,
169 dílů po 45 minutách
Děj:
Marina se živí řízení turistické lodi v mexickém luxusním letovisku Acapulcu. Svět se jí zhroutí, když její matka nečekaně zemře. Marina je nucena se přestěhovat do elegantního sídla, bohaté rodiny Alarconů, kde nepřijmou skromné děvče s otevřenou náručí. Naštěstí najde ochranu u milionáře Dona Guillerma Alarcona Ferrera.
Marina se setká s Ricardem Alarconem Moralem, který ji zpočátku nemá rád, ale nakonec se do ní bezhlavě zamiluje. Bohužel je ženatý. Jeho žena Adriana ovšem zemře při autonehodě. Stačí ještě říct Ricardovi, že díte, které spolu čekali, ale které potratila, bylo Juliovo.
I když je Marina pod ochranou Dona Guillerma má velké problémy. Jako třeba s  Veronicou Saldivar, zlou ženu, která se zamiluje do Ricarda a stává se Marininou sokyní v lásce. Dále také Albertu de Alarcon Morales, Ricardovu matku, ženu z nejvyšší společnosti, která neberu Marinu jako vhodnou partii pro svého syna. Tyto dvě ženy dělají vše, co je v jejich silách, aby zabránily Marině a Ricardovi k nalezení společného štěstí. Ale láska Mariny a Ricarda je tak silná, že se nakonec vezmou.
Alberta se nemůže smířit, že má Marinu za snachu a tak ji nechá sledovat. Shodou náhod fotograf vyfotí Marinu při polibku s kamarádem Papalutem, který ji miluje. Alberta ukáže fotografie Ricardovi a ten se s Marinou pohádá a odchází z domu. S matkou odlétají do Madridu.
Mezitím se Marina dozvídá, že čeká dítě, ale nemůže se spojit s Ricardem, protože na něj nemá kontakt.
Uběhne devět měsíců. Marina je odvezena do porodnice, kde porodí syna. Při porodu ovšem přijde o rozum.
Dívka opouští nemocnici s dítětem v náručí. Venku na ní čeká Julio a dítě jí vezme. Pohodí ho u popelnic, kde ho najde jedna z bezdomovkyň Lupe a vezme ho k sobě domů. Pojmenuje ho Chuy. Ricardo se dozví, že Marina mu nebyla nevěrná a vezme ji domů i přes její zmatenost.
Ricardo adoptuje holčičku Patty, kterou Marina zprvu odmítá, protože myslí na svého syna, ale nakonec ji příjme aby byl manžel šťastný.
Uplyne 16 let. Chlapec Chui vyrostl v chudobě s Lupe. Ta má vážnou nehodu, tak se ji Chuy snaží zachránit. Nemá ale peníze, a tak jde krást. Shodou okoností ho nachytá právě Ricardo a pošle ho do vězení. Marina zjistí , že Chuy je její syn a tak se ho snaží dostat z vězení a uspěje. Marina zaplatí Lupe léky. Také jim koupí byt, oblečení a jiné věci. Ricardo ji začíná podezírat z nevěry. Opět to vede až téměř k rozvodu.
Uprostřed tohoto problému se na scéně objeví Veronica, dvojče Laury. Zamiluje se do Ricarda a využije krize jejich manželství a společně s Federicem Santibañezem, který miluje Marinu, se je snaží rozdělit.
Chuy a Patty navštěvují stejnou školu, zamilují se do sebe. Federico ukáže Ricardovi list, ze kterého vylývá, že je Chuy jeho syn. Ricardo žádá Marinu o odpouštění. Bohužel je pozdě. Marina souhlasila, že si vezme Federica.
Na scéně se objeví Pattyina biologická matka: Rosalva, která si začne s Guillermem Alarconem a jediné co si přeje je být se svou dcerou, kvůli čemuž neustále navštěvuje dům Alarconů. Poté Patty onemocní a nachází se na pokraji smrti. Po Rosalvině naléhání, Ricardo vezme Patty do USA, aby se jí dostalo profesionální pomoci. Její poslední přání je ať „Chuy“ a „Patty“ vezmou.  Zdroj: Normitin blog
marina
Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s